2022. július 26., kedd

NYÁRI TÚRATÁBOR A BARANYAI-DOMBSÁGBAN, MÁRIAKÉMÉNDEN II.

 

3. nap: Pécsvárad, Iskolamúzeum és Samu Géza Múzeum, majd túra a Dombay-tóhoz, illetve a hosszabb útvonalat teljesítőknek a Zengőn át Püspökszentlászlóra (arborétum megtekintése). Vacsora az István király étterem teraszán.

4. nap: túra Máriakéménd környékén és borkóstolás a máriakéméndi pincesoron
 



























































FÜRDŐTÚRA SELLYÉRE

  Ez alkalommal Sellye arborétumát rendhagyó módon a város széléről, a Kertészudvar felől közelítettük meg. Így láthattuk azokat a 18-19. ...